Гонщик Сироткін знову став третім в гонці серії GP2 в Угорщині

Першим у другій гонці етапу серії GP2 в Угорщині фінішував японець Нобухару Матсусита з ART Grand Prix, другим став його напарник бельгієць Стоффель Вандорн, якого в кінці гонки намагався обігнати Сироткін.Российский пилот Сергей Сироткин. Архивное фотоРосійський гонщик Сергій Сироткін з команди Rapax посів третє місце у другій гонці етапу серії GP2 в Угорщині.

У неділю першим фінішував японець Нобухару Матсусита з ART Grand Prix, другим став його напарник бельгієць Стоффель Вандорн, якого в кінці гонки намагався обігнати Сироткін.

Ще один представник Росії Артем Маркелов з Russian Time знову фінішував поза очкової зони. У першій гонці етапу, що відбулася в суботу, Сироткін також фінішував третім, для нього цей подіум став п’ятим в поточному сезоні.

Після шести етапів лідирує в загальному заліку Вандорн зі 194 очками, на другому місці йде малаєць Ріо Харьянто з Campos Racing (109), за ним слідують американець Олександр Россі (105) з Racing Engineering Сироткін (103).

Наступний етап чемпіонату пройде через місяць у Бельгії.