Баскетболістки юніорської збірної РФ поступилися команді США у фіналі ЧС

Поступаючись на початку третьої чверті сім очок (36:43), російські баскетболістки знайшли в собі сили кинутися в погоню за суперницями і досягли успіху у другій половині періоду, кілька разів підбираючись до американкам на відстань одного очка. Баскетбольный мяч Баскетболістки юніорської збірної Росії (гравці до 19 років) програли команді США у фіналі домашнього чемпіонату світу, який проходив у Підмосков’ї.

Росіянки в недільному фіналі, що відбувся в підмосковному Чехові, поступилися американкам з рахунком 70:78 (21:19, 13:20, 19:18, 17:21). У складі збірної Росії на паркеті виділялися Дар’я Колосовська і Раїса Мусіна, що набрали 19 та 16 очок відповідно. У американок 30 очок записав на свій рахунок Айя Вілсон.

Першу чверть росіянки, повболівати за яких прийшов повний зал глядачів в Чехові, виграли з перевагою у два очки — 21:19, а на початку наступної десятихвилинки зробили шестиочковый ривок, довівши свій відрив до ще більшого — 27:19 через дві хвилини після початку другого періоду. Американки двічі скорочували відставання до мінімуму, а свій ривок, девятиочковый, приберегли на останню хвилину ігрового відрізка, пішовши на велику перерву в якості лідерів — 39:34.

Поступаючись на початку третьої чверті сім очок (36:43), російські баскетболістки знайшли в собі сили кинутися в погоню за суперницями і досягли успіху у другій половині періоду, кілька разів підбираючись до американкам на відстань одного очка. На фінальну десятихвилинку російська команда вийшла, програючи чотири очки — 53:57.

Четверта чверть розвивалася за схожим сценарієм з третім: спочатку американки знову зробили ривок, а збірна Росії знову опинилася в ролі наздоганяючих. Росіянки прикладали всі сили, щоб відіграти відставання, але, підбираючись до команди США впритул, знову дозволяли їй проводити одну результативну атаку за іншою.

За дві хвилини до фінальної сирени перевага збірної США вперше в матчі стала двозначною — 75:65, цього гандикапу американкам вистачило, щоб довести гру до перемоги, шостий поспіль на першості світу серед гравців не старше 19 років. Росіянки стали призерами турніру вперше з 2001 року, коли збірна Росії виграла срібло.