Квят на Гран-прі Угорщини вперше піднявся на подіум «Формули-1»

На десятому етапі чемпіонату Гран-прі Угорщини гонщик Данило Квят з команди «Ред Булл» вперше піднявся на подіум у «Формулі-1», посівши друге місце.Даниил Квят. Архивное фотоРосійський гонщик Данило Квят з команди «Ред Булл» вперше піднявся на подіум у «Формулі-1», посівши друге місце на десятому етапі чемпіонату — Гран-прі Угорщини, переможцем гонки став німець Себастьян Феттель з «Феррарі».

Квят поступився Феттелю всього 5,7 секунди, але до часу росіянина було додано 10 секунд за порушення при обгоні. Третім фінішував партнер росіянина з «Ред Булл» австралієць Даніель Ріккьярдо.

Також у першій десятці фінішували: 4. Макс Ферстаппен («Торо Россо»), 5. Фернандо Алонсо («Макларен»), 6. Льюїс Хемілтон («Мерседес»), 7. Ромен Грожан («Лотус»), 8. Ніко Росберг («Мерседес»), 9. Дженсон Баттон («Макларен»), 10. Маркус Ерікссон («Заубер»).

Наступний етап пройде 21-23 серпня в Бельгії.