Мутко привітав гонщика Квята з другим місцем на Гран-прі Угорщини

На десятому етапі чемпіонату Гран-прі Угорщини гонщик Данило Квят з команди «Ред Булл» вперше піднявся на подіум у «Формулі-1», посівши друге місце. Российский автогонщик Даниил Квят. Архивное фото Міністр спорту РФ Віталій Мутко привітав російського гонщика Данила Квята з другим місцем в гонці Гран-прі Угорщини в чемпіонаті «Формули-1».

У неділю на трасі «Хунгарорінг» Квят став другим, поступившись лише 5,7 секунди переможцю гонки Себастьяну Феттелю з «Феррарі» (після штрафу відставання склало 15,7 секунди). Цей результат став найкращим для російських гонщиків в історії. Попереднє найкраще досягнення належало Віталію Петрову, який став третім на Гран-прі Австралії в сезоні-2011.

«Вітаємо його, молодець, талановита людина. Якщо б його ще техніка не підводила в сезоні, то все було б краще. Бажаємо йому успіхів», — сказав Мутко агентству «Р-Спорт» по телефону.

У минулому році Мутко заявляв, що Квяту буде присвоєно звання заслуженого майстра спорту, якщо він фінішує в п’ятірці. «У них ще йде чемпіонат, і давайте за підсумками сезону повернемося до цієї теми, тим більше що у них ще буде етап в Росії», — сказав міністр.