Російські синхроністки завоювали своє 17-е «золото» на чемпіонатах світу

Російські синхроністки Наталія Іщенко та Світлана Ромашина виграли технічну програму з результатом 95,4672 бали, виступивши з «Циганочкою» по ходу цих змагань.Чемпионат мира FINA 2015. Синхронное плавание. Дуэты. Техническая программа. Предварительный раундРосійські синхроністки Наталія Іщенко та Світлана Ромашина стали 17-кратними чемпіонками світу, перемігши в дуеті на світовій першості в Казані.

Іщенко та Ромашина виграли технічну програму з результатом 95,4672 бали, виступивши з «Циганочкою» по ходу цих змагань. Китаянки Хуан Сюэчэнь і Сунь Вэньянь (93,3279) взяли срібло, третє місце посіли японки Юкіко Інуі і Рисако Міцуї — 92,0079.

Для Ромашиной, яка виграла в суботу сольну програму, золото в дуеті стало другим на нинішньому чемпіонаті світу. Всього Ромашина за кар’єру до старту у неділю також 16 разів перемагала на цьому турнірі.

Чемпіонат світу з водних видів спорту проходить в Казані з 24 липня по 9 серпня. Міжнародна федерація плавання (FINA) в лютому 2015 року присвоїла Міжнародному інформаційному агентству «Росія сьогодні», до складу якого входить агентство «Р-Спорт», статус національного хост-агентства і фотопула чемпіонату світу з водних видів спорту в Казані. Вперше в історії російського і радянського плавання російське інформаційне агентство виступить основним джерелом оперативної текстової інформації і фотоконтенту з престижного світової першості.