Росіянки відібрали у фінал у синхронних стрибках у воду з вишки на ЧС

Росіянки Катерина Пєтухова і Юлія Тимошинина в попередньому раунді змагань з синхронних стрибків у воду з вишки на чемпіонаті світу в Казані показали 11-й результат. Медалі в цій дисципліні будуть розіграні пізніше в понеділок. Юлия Тимошинина и Екатерина Петухова. Архивное фото Росіянки Катерина Пєтухова і Юлія Тимошинина кваліфікувалися у фінал змагань з синхронних стрибків у воду з вишки на чемпіонаті світу в Казані.

Пєтухова і Тимошинина в попередньому раунді показали 11-й результат, набравши 274,80 бали. Перемогу в кваліфікації здобули китайки Чень Жолінь і Лю Хуэйся (330,24). Друге місце у канадок Меган Бенфейто і Розелін Філіон (313,26), а третє — у представниць Малайзії Панделелы Ринонг Памг і Мун І Леонг (311,04).

Медалі в цій дисципліні будуть розіграні пізніше в понеділок.

Чемпіонат світу з водних видів спорту проходить в Казані з 24 липня по 9 серпня. Міжнародна федерація плавання (FINA) в лютому 2015 року присвоїла Міжнародному інформаційному агентству «Росія сьогодні», до складу якого входить агентство «Р-Спорт», статус національного хост-агентства і фотопула чемпіонату світу з водних видів спорту в Казані. Вперше в історії російського і радянського плавання російське інформаційне агентство виступить основним джерелом оперативної текстової інформації і фотоконтенту з престижного світової першості.