Синхроністи з Росії Мальцев і Валітова виграли срібло на ЧС

Золото отримав американець Білл Мей в змішаному дуеті з Христиною Джонс, який став першим в історії чоловіком, який завоював цей титул. Бронза дісталася італійцям Манілі Фламіні і Джорджо Минизини.Чемпионат мира FINA 2015. Синхронное плавание. Смешанный дуэт. Техническая программа. ФиналАмериканець Білл Мей став першим в історії чоловіком, який виграв титул чемпіона світу в синхронному плаванні, росіяни Олександр Мальцев і Дарина Валітова взяли срібло у змаганнях змішаних дуетів.

Мей переміг у технічній програмі на чемпіонаті світу в Казані в змішаному дуеті з Христиною Джонс, набравши 88,5108 бали, Мальцев і Валітова (88,2986) стали другими. Бронза дісталася італійцям Манілі Фламіні і Джорджо Минизини (86,3640).

Ця дисципліна була вперше включена в програму чемпіонатів світу саме на турнірі в Казані.

Чемпіонат світу з водних видів спорту проходить в Казані з 24 липня по 9 серпня. Міжнародна федерація плавання (FINA) в лютому 2015 року присвоїла Міжнародному інформаційному агентству «Росія сьогодні», до складу якого входить агентство «Р-Спорт», статус національного хост-агентства і фотопула чемпіонату світу з водних видів спорту в Казані. Вперше в історії російського і радянського плавання російське інформаційне агентство виступить основним джерелом оперативної текстової інформації і фотоконтенту з престижного світової першості.