Акатьєв сподівався, що Крапівіна побореться за медаль ЧС в Казані

У вівторок на чемпіонаті світу в Казані Крапівіна фінішувала п’ятою в плаванні на відкритій воді на дистанції 10 кілометрів і завоювала іменну олімпійську ліцензію. Анастасия Крапивина (Россия) на дистанции 10 км на открытой воде среди женщин на XVI чемпионате мира по водным видам спорта в Казани Росіянка Анастасія Крапівіна була здатна поборотися за медаль чемпіонату світу в плаванні на відкритій воді на дистанції 10 кілометрів, заявив головний тренер російської збірної з плавання на відкритій воді Олексій Акатьєв.
У вівторок на чемпіонаті світу в Казані Крапівіна фінішувала п’ятою в плаванні на відкритій воді на дистанції 10 кілометрів і завоювала іменну олімпійську ліцензію. Перемогла француженка Аурелія Мюллер, другою стала голландка Шерон ван Роувендал, бронза у бразилійки Ани Марсель Куницеві.

«Я сподівався, що Крапівіна побореться за медаль. Вона досить непоганій формі. Вийшло лише п’яте місце. На жаль, француженка швидко пішла, потужний фініш був біля неї. Дуже хотілося медаль, з іншого боку, задоволений, що у нас тепер є олімпійська ліцензія в Ріо», — сказав Акатьєв журналістам.

Чемпіонат світу з водних видів спорту проходить в Казані з 24 липня по 9 серпня. Міжнародна федерація плавання (FINA) в лютому 2015 року присвоїла Міжнародному інформаційному агентству «Росія сьогодні», до складу якого входить агентство «Р-Спорт», статус національного хост-агентства і фотопула чемпіонату світу з водних видів спорту в Казані. Вперше в історії російського і радянського плавання російське інформаційне агентство виступає основним джерелом оперативної текстової інформації і фотоконтенту з престижного світової першості.