Мюллер назвала «шаленою гонкою» заплив на 10 км на ЧС в Казані

У вівторок на чемпіонаті світу з водних видів спорту були розіграні медалі в плаванні на відкритій воді у жінок на дистанції 10 кілометрів. Переможницею стала француженка Аурелія Мюллер. Аурелия Мюллер (Франция) после финиша на дистанции 10 км на открытой воде среди женщин на FINA 2015 Заплив на дистанції 10 кілометрів на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Казані вийшов «божевільним», заявила французька плавчиха Аурелія Мюллер, яка завоювала золоту медаль.

У вівторок на чемпіонаті світу з водних видів спорту були розіграні медалі в плаванні на відкритій воді у жінок на дистанції 10 кілометрів. Переможницею стала Мюллер, всього на 2,4 секунди випередила голландку Шерон ван Роувендал.

«Я дуже щаслива, що мені вдалося перемогти. Це була божевільна гонка, так як суперниці знаходилися поруч. Щаслива, що показала такий результат, і що я пробилася на Олімпіаду», — сказала Мюллер журналістам.

Чемпіонат світу з водних видів спорту проходить в Казані з 24 липня по 9 серпня. Міжнародна федерація плавання (FINA) в лютому 2015 року присвоїла Міжнародному інформаційному агентству «Росія сьогодні», до складу якого входить агентство «Р-Спорт», статус національного хост-агентства і фотопула чемпіонату світу з водних видів спорту в Казані. Вперше в історії російського і радянського плавання російське інформаційне агентство виступає основним джерелом оперативної текстової інформації і фотоконтенту з престижного світової першості.