Хет-трик Ткачука приніс «Зеніту-2» перемогу над «Томью» в матчі ФНЛ

Голи футболістів «Томі» Сергія Кузнецова і Кирила Погребняка не врятували команду від поразки. Зустріч в Томську завершилася з рахунком 3:2 на користь гостей. Футбол. Архивное фото Петербурзький «Зеніт-2» переграв томську «Томь» у матчі четвертого туру Футбольної національної ліги (ФНЛ).

Зустріч в Томську закінчилася з рахунком 3:2 на користь гостей. У «Зеніта-2» автором хет-трику став Денис Ткачук, який відзначився на 18-й, 42-й і 52-й хвилинах. «Томь» відповіла голами Сергія Кузнєцова (64-я) і Кирила Погребняка (90-я). На 84-й хвилині поле залишив гравець «Томі» Євген Башкіров, який отримав дві жовті картки.

«Зеніт-2», не програє зі старту чемпіонату ФНЛ, наступний матч проведе 3 серпня в гостях з оренбурзьким «Газовиком». «Томь», перемагала у трьох перших турах, в цей же день прийме тульський «Арсенал».