ПФК ЦСКА зіграв внічию зі «Спартою» у Лізі чемпіонів

Зустріч московського ЦСКА з празькою «Спартою» у першому матчі третього відбіркового раунду футбольної Ліги чемпіонів, що пройшла на стадіоні «Арена Хімки», завершилася з рахунком 2:2. Футбол. Лига чемпионов. Матч ЦСКА - Спарта Московський ЦСКА розійшовся миром з празькою «Спартою» у першому матчі третього відбіркового раунду футбольної Ліги чемпіонів, захисник Олексій Березуцький став першим гравцем армійського клубу, зіграв 50 матчів у турнірі.

Зустріч, що пройшла на стадіоні «Арена Хімки», завершилася з рахунком 2:2. У складі господарів відзначилися Алан Дзагоєв (14-я хвилина) і Зоран Тошич (53-я), у гостей голи забили Кехинде Фатаи (15-я) та Ладислав Крейчі (57-я). На 29-й хвилині півзахисник ЦСКА Бібрас Натхо не реалізував пенальті.

Перший тайм обидві команди почали активно, в комбінаційному ключі. «Спарта» примудрялася створювати господарям складності, кілька разів втратив м’яч у центрі поля один з лідерів «червоно-синіх» Зоран Тошич. Але на 14-й хвилині серб видав пас у штрафну на Алана Дзагоєва, який, розвернувшись, точно пробив у нижній кут воріт Давида Бичика. Ледь пражани розіграли м’яч з центру поля, як нігерійський форвард чехів Кехинде Фатаи після низки відскоків зрівняв рахунок ударом під поперечину.

«Спарта» мала перевагу в другій половині першого тайму, але вийти вперед їй завадила погана реалізація. В одному епізоді хавбек армійців Роман Єременко увійшов у штрафну, зробив паузу і був збитий Маріо Голеком. Суддя призначив пенальті, але удар Бибраса Натхо парирував Бичик.

Другий тайм розпочався з пресингу ЦСКА, Ахмед Муса втік один на один з воротарем «Спарти», але перестарався з фінтами, наступний удар Єременко відбив Бичик, але з третьої спроби Тошич вивів ЦСКА вперед — 2:1. І знову чеський клуб відігрався швидко: через 4 хвилини Ладислав Крейчі продавив Георгія Щенникова у верховій боротьбі і забив м’яч головою — 2:2. В кінцівці матчу обидві команди прагнули домогтися перемоги, але зустріч завершилася внічию.