Синхроністка Іщенко завоювала 18-е «золото» на чемпіонатах світу

7aee928dbe78a98da4cd794263140092

Російська синхроністка Наталія Іщенко набрала 97,2333 бали за довільну програму. Срібло завоювала китаянка Хуан Сюэчэнь (95,7000), бронза дісталася іспанці Вона Карбонель (94,9000). Олимпийская чемпионка Наталья Ищенко. Архивное фото Російська синхроністка Наталія Іщенко завоювала своє 18-е «золото» на чемпіонатах світу з водних видів спорту, перемігши в Казані в змаганнях дівчат у довільній програмі.

Іщенко з новою програмою на тему з кінофільму «Паганіні: Скрипаль Диявола» набрала 97,2333 бали. Срібло взяла китаянка Хуан Сюэчэнь (95,7000), бронза дісталася іспанці Вона Карбонель (94,9000).

У неділю Іщенко та Світлана Ромашина виграли золоті медалі чемпіонату світу, перемігши в дуеті у технічній програмі.

Чемпіонат світу з водних видів спорту проходить в Казані з 24 липня по 9 серпня. Міжнародна федерація плавання (FINA) в лютому 2015 року присвоїла Міжнародному інформаційному агентству «Росія сьогодні», до складу якого входить агентство «Р-Спорт», статус національного хост-агентства і фотопула чемпіонату світу з водних видів спорту в Казані. Вперше в історії російського і радянського плавання російське інформаційне агентство виступає основним джерелом оперативної текстової інформації і фотоконтенту з престижного світової першості.