Футболісти Аіка на своєму полі поступилися «Атромитосу» у матчі відбору ЛЕ

Гра, що пройшла в четвер у Стокгольмі, завершилася з рахунком 3:1 на користь грецької команди, у складі якої голи забили Стефано Наполеоні (3-я хвилина), Марселиньо (15) і Хав’єр Умбидес (80, з пенальті). Футбольный мяч. Архивное фото Футболісти шведського Аіка на своєму полі поступилися грецькому «Атромитосу» у першому матчі третього відбіркового раунду Ліги Європи.

Гра, що пройшла в четвер у Стокгольмі, завершилася з рахунком 3:1 на користь грецької команди, у складі якої голи забили Стефано Наполеоні (3-я хвилина), Марселиньо (15) і Хав’єр Умбидес (80, з пенальті). Єдиний гол у Аіка на рахунку Хенока Гойтома (70, з пенальті). На 79-й хвилині господарі залишилися в меншості — з поля був вилучений Ноа Сонко-Сандберг.