Китайська стрибунка у воду: брак досвіду не позначився у фіналі ЧС

У четвер Жень виграла срібну медаль у стрибках у воду з вишки на чемпіонаті світу з результатом 388 бали. Перше місце посіла Кім Кук-Хан з КНДР (397,05). Третьою стала представниця Малайзії Панделела Ринонг Памг (385,05).Цянь Жэнь (Китай). Чемпионат мира FINA 2015. Прыжки в воду. Женщины. Вышка 10 м. ФиналЧотирнадцятирічна китаянка Цянь Жень заявила, що її молодий вік не позначився на тому, що вона виграла лише срібло в змаганнях зі стрибків у воду з вишки на чемпіонаті світу в Казані.

У четвер Жень виграла срібну медаль у стрибках у воду з вишки на чемпіонаті світу з результатом 388 бали. Перше місце посіла Кім Кук-Хан з КНДР (397,05). Третьою стала представниця Малайзії Панделела Ринонг Памг (385,05).

«Друге місце — це не наслідок мого віку або нестачі досвіду. Просто спортсменка з КНДР виступила краще, хоча її високі бали, напевно, тиснули на мене в фіналі. Дякую всім за теплу підтримку! Це тільки мій перший чемпіонат світу, у фіналі я не все зробила так, як хотіла. Були недоліки, на наступному чемпіонаті я обов’язково виправлю помилки і виступлю ще краще», — сказала Жень на прес-конференції.

Чемпіонат світу з водних видів спорту проходить в Казані з 24 липня по 9 серпня. Міжнародна федерація плавання (FINA) в лютому 2015 року присвоїла Міжнародному інформаційному агентству «Росія сьогодні», до складу якого входить агентство «Р-Спорт», статус національного хост-агентства і фотопула чемпіонату світу з водних видів спорту в Казані. Вперше в історії російського і радянського плавання російське інформаційне агентство виступить основним джерелом оперативної текстової інформації і фотоконтенту з престижного світової першості.