Російські синхроністки завоювали сьоме золото ЧС в Казані

89f42a5eecc40a5fdaa8a8cbe0b3245d

Російські синхроністки отримали за довільну програму «Благання» 98,4667 бали. Срібло взяла команда Китаю (96,1333), бронза у японок (93,9000). Чемпионат мира FINA 2015. Синхронное плавание. Архивное фото Російські синхроністки виграли довільну програму груп на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Казані, принісши Росії сьому медаль вищої проби на домашньому турнірі в синхронному плаванні.

Росіянки Влада Чігірьова, Олена Прокоф’єва, Анжеліка Тіманіна, Світлана Колесніченко, Алла Шишкіна, Гелена Топіліна, Олександра Пацкевич, Марія Шурочкіна набрали кращу суму балів з програмою «Благання» — 98,4667. Срібло взяла команда Китаю (96,1333), бронза у японок (93,9000).

Це золото стало сьомим для збірної Росії з синхронного плавання на турнірі. Раніше росіянки виграли технічну програму в командних змаганнях, по одній перемозі в соло здобули Світлана Ромашина і Наталія Іщенко, також виграли дві програми в дуеті. У четвер шосте золото команді приніс мікст-дует Олександр Мальцев/Дарина Валітова.

Чемпіонат світу з водних видів спорту проходить в Казані з 24 липня по 9 серпня. Міжнародна федерація плавання (FINA) в лютому 2015 року присвоїла Міжнародному інформаційному агентству «Росія сьогодні», до складу якого входить агентство «Р-Спорт», статус національного хост-агентства і фотопула чемпіонату світу з водних видів спорту в Казані. Вперше в історії російського і радянського плавання російське інформаційне агентство виступає основним джерелом оперативної текстової інформації і фотоконтенту з престижного світової першості.