ХК «Салават Юлаєв» виграв по буллітам у «Нафтохіміка» на Кубку «Лади»

Матч завершився з рахунком 3:2 на користь уфімцев. Перемогу їм в серії післяматчевих кидків приніс нападник Денис Хлистов.Игроки Салавата Юлаева и главный тренер команды Сергей Михалев. Архивное фотоХокеїсти «Салават Юлаєв» добилися перемоги над «Нафтохіміком» в серії післяматчевих кидків в матчі передсезонного турніру Кубок «Лади».

Матч завершився з рахунком 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) на користь уфімцев. У «Салавата» в основний час відзначилися Олександр Нестеров (37-я хвилина), Енвер Лісін (50-а), у нижньокамській команди шайби закинули Євген Григоренко (32-я хвилина), Кирило Лямін (58-я). Перемогу їм в серії післяматчевих кидків приніс нападник Денис Хлистов.

Перемога в цьому матчі дозволила «Салават Юлаєв» посісти друге місце на Кубку «Лади».