ПФК ЦСКА програв «Спортингу» у першому матчі плей-офф Ліги чемпіонів

Зустріч, що відбулася у вівторок на стадіоні «Жозе Алваладе» в Лісабоні, завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.Футбол, первый матч раунда плей-офф Лиги чемпионов, ЦСКА (Москва) - Спортинг (Лиссабон)Футболісти московського ЦСКА в гостях зазнали поразки від лісабонського «Спортінга» в першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів.

Зустріч, що відбулася у вівторок на стадіоні «Жозе Алваладе» в Лісабоні, завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів. На м’ячі Теофіло Гутьєрреса (12-я хвилина) та Ісламу Слимани (82) армійці відповіли точним ударом Сейду Думбія (40). На 27-й хвилині Думбія, вперше вийшов у стартовому складі ЦСКА після повернення з італійської «Роми», не реалізував пенальті.

Матч-відповідь відбудеться 26 серпня на підмосковній «Арені Хімки». Переможець за сумою двох матчів вийде у груповий етап Ліги чемпіонів, програв — у груповий етап Ліги Європи.