ФК «Краснодар» розгромив ХІК в першому матчі раунду плей-офф ЛЄ

Матч між «Краснодаром» і фінським Хіком, що відбувся на стадіоні «Кубань» в Краснодарі, завершився з рахунком 5:1 на користь господарів. Футбол. Лига Европы. Матч Краснодар - ХИК Футболісти «Краснодара» на своєму полі домоглися великої перемоги над фінським Хіком в першому матчі раунду плей-офф Ліги Європи.

Зустріч, що відбулася в четвер на стадіоні «Кубань» в Краснодарі, завершилася з рахунком 5:1 на користь господарів поля.

У складі переможців голи забили Павло Мамаєв (10-я хвилина, з пенальті), Федір Смолов (57, з пенальті), Вандерсон (62), Юрій Газінський (64), ще один м’яч у свої ворота відправив захисник гостей Юхані Ояла (8), права на якого належать грозненському «Тереку». Автором єдиного гола у чинного чемпіона Фінляндії став Осман Джалло (18), на 16-й хвилині півзахисник Хіка Ерфан Зенелі не реалізував 11-метровий удар.

Матч відбудеться 27 серпня в Гельсінкі. Переможець за сумою двох ігор отримає путівку в груповий етап Ліги Європи.