ФК «Рубін» на виїзді зіграв внічию з «Работничками»

Гра, що пройшла в четвер у Скоп’є, завершилася з рахунком 1:1. На м’яч Гекденіза Караденіза на 68-й хвилині у казанців господарі відповіли точним ударом Кірі Ристевски на 85-й. Футбольный мяч Футболісти казанського «Рубіна» на виїзді зіграли внічию з македонським клубом «Работнічкі» в першому матчі раунду плей-офф Ліги Європи.

Гра, що пройшла в четвер у Скоп’є, завершилася з рахунком 1:1. На м’яч Гекденіза Караденіза на 68-й хвилині у казанців господарі відповіли точним ударом Кірі Ристевски на 85-й.

В епізоді із забитим м’ячем Караденіз отримав травму, зіткнувшись з воротарем македонської команди Даніелем Божіновскі, і не зміг продовжити матч. На 54-й хвилині господарі залишилися в меншості: з поля за другу жовту картку був вилучений півзахисник Мілован Петрович.

Матч відбудеться 27 серпня в Казані. Переможець за сумою двох ігор отримає путівку в груповий етап Ліги Європи.