ЦСКА здобув шосту поспіль перемогу над «Ростовом»

Голи у складі переможців забили Ахмед Муса (66-я хвилина) і Алан Дзагоєв (88), у «Ростова» відзначився Сердар Азмун (10). Армійський клуб вперше в своїй історії стартував з шести перемог поспіль у чемпіонаті Росії. Футбол. РФПЛ. Матч ЦСКА - Ростов Футболісти московського ЦСКА здобули вольову перемогу над «Ростовом», яка стала шостою поспіль на старті нового сезону в чемпіонаті Росії.

Зустріч 6-го туру прем’єр-ліги, що пройшла в суботу на підмосковній «Арені Хімки», завершилася з рахунком 2:1 (0:1) на користь армійців. Голи у складі переможців забили Ахмед Муса (66-я хвилина) і Алан Дзагоєв (88), у «Ростова» відзначився Сердар Азмун (10). Армійський клуб вперше в своїй історії стартував з шести перемог поспіль у чемпіонаті Росії.

Фанатський сектор ЦСКА на домашній матч з «Ростовом» отримав умовну дискваліфікацію. Це означало, що вхід на трибуну був дозволений тільки жінкам і дітям, але ніяк не активної частини армійських уболівальників. Тим не менш, «червоно-сині» знайшли вихід з положення: вхід на фанатські сектори зробили безкоштовним, тоді як самі фанати вподобали сусідній кут на центральній трибуні. Рішення КДК РФС, природно, не залишилося без уваги вболівальників: у першому таймі на їхню адресу прозвучали цензурні, але не дуже приємні скандування.

Не так давно повернувся в ЦСКА Сейду Думбія вийшов на поле в суботу з перших хвилин матчу, тим самим перемістивши Ахмеда Мусу на фланг. Вже в першій атаці івуарієць міг відзначитися, але не встиг завдати удару по воротах Сослана Джанаєва. Замість цього ЦСКА пропустив: боротьбу у штрафному майданчику армійців виграв нападник гостей Олександр Бухаров, який мимоволі знайшов Азмуна, а той — лівий кут воріт.

Повноцінно перейти на половину поля «Ростова» у господарів вийшло тільки у другому таймі. Перший гольовий момент був у Зорана Тошича: зі штрафного він «вистрілив» у праву «дев’ятку», але Джанаєв команду врятував. Але і він був безсилий, коли Думбія і Муса виявилися прямо перед ним, і нігерієць просто покотив м’яч у порожній кут. За дві хвилини до кінця основного часу Дзагоєв влучив у штангу, але м’яч відлетів у спину Джанаеву і опинився за лінією воріт, приніс ЦСКА перемогу.

У 7-му турі «Ростов» 28 серпня зіграє вдома проти пермського «Амкара», футболісти ЦСКА двома днями пізніше зіграють в Краснодарі з місцевою «Кубанню».