Футболісти «Ювентуса» втомилися до кінця матчу з «Удінезе», заявив Алегрі

У неділю чинний чемпіон Італії «Ювентус» зазнав поразки від «Удінезе» в матчі першого туру нового сезону серії А. Зустріч в Турині, завершилася з рахунком 1:0 на користь гостей, у складі яких на 78-й хвилині відзначився Сіріль Теро.Массимилиано Аллегри, архивное фотоФутболісти «Ювентуса» до кінця матчу чемпіонату Італії з «Удінезе» втомилися, заявив головний тренер туринців Массіміліано Алегрі.

У неділю чинний чемпіон Італії «Ювентус» зазнав поразки від «Удінезе» в матчі першого туру нового сезону серії А. Зустріч в Турині, завершилася з рахунком 1:0 на користь гостей, у складі яких на 78-й хвилині відзначився Сіріль Теро.

«Ми почали добре, але потім стали діяти трохи неорганізовано і поспішно. Нам потрібно якісніше завершувати епізоди. Ми втомилися до кінця гри, оскільки протягом 70 хвилин грали з великою інтенсивністю, і «Удінезе» скористався цим у контратаці. Результат може навести на думку, ніби «Ювентус» грав жахливо, але ми, навпаки, в основному діяли добре», — цитує Алегрі Football Italia.