Дядюн: рахунок у матчі футболістів «Рубіна» і «Зеніту» не зовсім по грі

«Рубін» програв «Зеніту» в домашньому матчі 6-го туру прем’єр-ліги з рахунком 1:3. Володимир Дядюн пояснив, чому не зміг реалізувати вигідний момент у другому таймі. Владимир Дядюн. Архивное фото Футболісти «Рубіна» могли розраховувати на позитивний результат матчу чемпіонату Росії з «Зенітом» з Санкт-Петербурга, якби уважніше зіграли в другому таймі, заявив нападник казанцев Володимир Дядюн.

«Рубін» програв «Зеніту» в домашньому матчі 6-го туру прем’єр-ліги з рахунком 1:3.

«Не зовсім рахунок по грі. Ми могли по-іншому завершити зустріч. При рахунку 1:1 «Зеніт» почав підсаджуватися, нам потрібно було додати і переламувати до кінця хід гри. Змарнували свої шанси. На атаку грали в обороні неграмотно зіграли, розслабилися. Халку дали вдарити, чого робити не можна. Він забив», — сказав Дядюн журналістам.

Дядюн пояснив, чому не зміг реалізувати вигідний момент у другому таймі. «Ми з захисником тяглися до м’яча, хто перший. Я виявився першим, але не влучив як слід по м’ячу», — сказав форвард «Рубіна».

«Багато втрачаємо м’ячів. Може, не віримо у свої сили. Нам потрібна перемога, щоб повірити в свої сили. Щоб дала поштовх на майбутнє. Коли вже нічого втрачати, біжимо вперед. Будемо самі собі ворогами, якщо вийдемо грати з цими думками у грі Ліги Європи з «Работничками», — зазначив Дядюн.