Канунников: «Зеніт» показав клас в ключові моменти гри з «Рубіном»

«Зеніт» у матчі 6-го туру чемпіонату Росії в гостях обіграв «Рубін» з рахунком 3:1. При рахунку 1:1 у другому таймі переможний гол забив Халк. Дубль у складі петербурзької команди зробив Олег Шатов. Игрок Зенита Халк радуется забитому мячу в матче между ФК Рубин и Зенит Футболісти петербурзького «Зеніту» показали свій клас в ключові хвилини гри чемпіонату Росії з «Рубіном», заявив гравець казанської команди Максим Канунников.

«Зеніт» у матчі 6-го туру чемпіонату Росії в гостях обіграв «Рубін» з рахунком 3:1. При рахунку 1:1 у другому таймі переможний гол забив Халк. Дубль у складі петербурзької команди зробив Олег Шатов.

«Другий тайм був світлою плямою. В ньому ми були схожі на той «Рубін», який був минулої осені. Але цього виявилося мало. Забили гол, побігли вперед. Був момент, повинні були забивати другий гол, але отримали у відповідь. Був час, щоб відігратися. В атаці з’являлися зони, «Зеніт» до того часу втомився. Але суперник підтвердив свій клас, забивши третій м’яч і вирішивши результат матчу», — заявив Канунников журналістам.

«Враховуючи, що у «Зеніта» були ще моменти у першому таймі, напевно, рахунок по грі. Все ж «Зеніт» вище класом. Ми робили все, що могли, але на даний момент цього мало», — зазначив гравець казанцев.

«Рубін» в четвер проведе матч-відповідь плей-офф Ліги Європи з македонським клубом «Работнічкі». У першій грі команди зіграли внічию з рахунком 1:1.

«Ми впевнені в собі, незважаючи на наше положення в чемпіонаті. Ліга Європи — зовсім інший турнір. Ми повністю викладемося і віддамо всі сили, щоб пройти далі. У нас немає байдужих, ми одна команда. Якщо кожен буде за кожного відпрацьовувати до кінця, не дивитися на помилки, ми виправимо ситуацію. Інакше ми нічого не доб’ємося», — сказав Канунников.