Тренер ПХК ЦСКА буде говорити з Радуловым про видалення в грі зі СКА

ЦСКА в понеділок добився перемоги над СКА в матчі за Кубок Відкриття КХЛ-2015/16. Олександр Радулов закинув одну шайбу і заробив чотири хвилини штрафного часу. Игрок ЦСКА Александр Радулов перед началом матча за Кубок Открытия КХЛ  между ХК СКА (Санкт-Петербург) и ПХК ЦСКА (Москва) Головний тренер московського ЦСКА Дмитро Квартальнов заявив, що має намір поговорити з форвардом Олександром Радуловым про його видалення в першому матчі нового сезону Континентальної хокейної ліги проти санкт-петербурзького СКА.

ЦСКА в понеділок добився перемоги над СКА в матчі за Кубок Відкриття КХЛ-2015/16. Зустріч, що відбулася в Санкт-Петербурзі, завершилася перемогою гостей в овертаймі з рахунком 4:3. ЦСКА вперше став володарем цього трофею. Радулов закинув одну шайбу і заробив чотири хвилини штрафного часу.

«Зрозуміло, що ми скажемо про це. Сашка два видалення приніс, це неправильно. Лідер команди видалення має на себе заробляти. Коли були видалення, команді в ці моменти було складно. Будемо розмовляти з ним», — сказав Квартальнов журналістам.