Уэллмэн: ХК «Спартак» показав характер у грі проти мінського «Динамо»

У вівторок у першому матчі після відродження «Спартак» обіграв в овертаймі мінське «Динамо» з рахунком 4:3, поступаючись за дві хвилини до кінця основного часу матчу з рахунком 2:3.Хоккей. КХЛ. Матч Спартак - Динамо (Минск)Хокеїсти московського «Спартака» змогли проявити характер в своєму першому матчі сезону КХЛ проти мінського «Динамо», вважає форвард команди Кейсі Уэллмэн.

У вівторок у першому матчі після відродження «Спартак» обіграв в овертаймі мінське «Динамо» з рахунком 4:3, поступаючись за дві хвилини до кінця основного часу матчу з рахунком 2:3.

«Божевільна гра, команда билася до кінця. Ініціатива переходила від однієї команди до іншої, хід гри постійно змінювався. Здорово, що ми змогли показати свій характер і вирвати перемогу. Потрібно продовжувати роботу», — сказав Уэллмэн агентству «Р-Спорт».

В овертаймі Уэллмэн став автором переможної шайби. «Радий, що зміг закинути свій перший гол за «Спартак» у своїй першій же грі, так і в такій ситуації», — додав Уэллмэн.

Наступний матч «Спартак» проведе у четвер в гостях проти московського ЦСКА, а мінське «Динамо» — у Санкт-Петербурзі проти СКА.