ЦСКА обіграв «Спортинг» у матчі плей-офф Ліги чемпіонів

Російська команда за сумою двох матчів забезпечила собі участь у груповому етапі турніру. Зустріч, що пройшла в середу на «Арені Хімки» в Москві, завершилася з рахунком 3:1 на користь ЦСКА. Попередній матч в Лісабоні закінчився перемогою «Спортінгу» з рахунком 2:1.Игрок ЦСКА Сейду Думбия (слева) и игрок Спортинга Паулу Оливейра в матче плей-офф Лиги чемпионов ЦСКА - СпортингФутболісти московського ЦСКА обіграли португальський «Спортинг» у повторному матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів і вийшли в груповий етап турніру.

Перший матч в Лісабоні закінчився перемогою «Спортінгу» з рахунком 2:1. Зустріч, що пройшла в середу на «Арені Хімки» в Москві, завершилася з рахунком 3:1 на користь ЦСКА. Рахунок на 36-й хвилині відкрив «Спортинг» — відзначився Теофіло Гутьєррес. Армійці відповіли у другому таймі дублем Сейду Думбія (49, 72) і голом Ахмеда Муси (85). Лісабонці закінчували матч у меншості після вилучення на 2-й доданій хвилині Жуана Маріу.

За сумою двох матчів ЦСКА забезпечив собі участь у груповому етапі турніру.