Дубль Григоренко приніс «Нафтохіміку» перемогу над «Югрою» на старті КХЛ

Зустріч, що пройшла в середу в Нижньокамську, завершилася з рахунком 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) на користь господарів льоду. У «Нафтохіміка» двічі забив Євген Григоренко (9-а, 55-а хвилини), у складі гостей відзначився Ігор Волков (52). Хоккеисты Нефтехимика, архивное фото Хокеїсти нижньокамського «Нафтохіміка» обіграли ханти-мансийскую «Югру» в стартовому для команд матчі регулярного чемпіонату КХЛ-2015/16.

Зустріч, що пройшла в середу в Нижньокамську, завершилася з рахунком 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) на користь господарів льоду. У «Нафтохіміка» двічі забив Євген Григоренко (9-а, 55-а хвилини), у складі гостей відзначився Ігор Волков (52).

«Нафтохімік» у наступному матчі 28 серпня прийме єкатеринбурзький «Автомобіліст», а «Югра» в цей же день на виїзді зіграє з челябінським «Трактором».