«Манчестер Юнайтед», «Байєр» і «Астана» вийшли в груповий етап ЛЧ

«Манчестер Юнайтед» в середу з рахунком 4:0 на виїзді розгромив бельгійський «Брюгге», «Байєр» здобув велику перемогу над римським «Лаціо» — 3:0, АПОЕЛ (Кіпр) і «Астана» (Казахстан) зіграли внічию — 1:1. Футбольный мяч. Архивное фото Англійський «Манчестер Юнайтед», німецький «Байєр» і «Астана» увійшли до числа клубів, які пробилися в груповий етап Ліги чемпіонів через раунд плей-офф.

«Манчестер Юнайтед» в середу з рахунком 4:0 на виїзді розгромив бельгійський «Брюгге» (перший матч — 3:1 на користь «МЮ»). Голи забили Уейн Руні (20-а, 49-а, 57-а хвилини) і Андер Еррера (63).

«Байєр» після поразки в Італії від римського «Лаціо» з рахунком 0:1 тиждень тому в домашній грі здобув велику перемогу — 3:0. Відзначилися Хакан Чалханоглу (40), Адмір Мехмеді (48) і Карім Белларабі (88). У «Лаціо» з поля був вилучений Маурісіо на 68-й хвилині.

Результати інших матчів:

АПОЕЛ (Кіпр) — «Астана» (Казахстан) — 1:1 (перший матч — 0:1, «Астана» проходить далі);

«Партизан» (Сербія) — БАТЕ (Білорусь) — 2:1 (перший матч — 0:1, БАТЕ проходить далі).

Команди, які припинили боротьбу у Лізі чемпіонів, зіграють у груповому турнірі Ліги Європи.