«Витязь» за буллітами обіграв новокузнецький «Металург» у матчі КХЛ

Зустріч, що пройшла в середу в Подольську, закінчилася перемогою «Витязя» в серії буллітів, а основний час матчу і овертайм завершилися внічию 1:1. У складі «Кузні» відзначився Ілля Мусін (16 хвилина), а у «Витязя» шайбу закинув Ігор Мусатов (30). Вирішальний булліт провів В’ячеслав Солодухін.Судья держит шайбу перед вбрасыванием в матче регулярного чемпионата КХЛ. Архивное фотоПідмосковний «Витязь» в серії буллітів завдав поразки новокузнецкому «Металургу» у своєму стартовому матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Зустріч, що пройшла в середу в Подольську, закінчилася перемогою «Витязя» в серії буллітів, а основний час матчу і овертайм завершилися внічию 1:1. У складі «Кузні» відзначився Ілля Мусін (16 хвилина), а у «Витязя» шайбу закинув Ігор Мусатов (30). Вирішальний булліт провів В’ячеслав Солодухін.

«Витязь» з перших хвилин заволодів ініціативою, намагаючись створювати тиск біля чужих воріт. Так, після кидка Мусатова на третій хвилині «Кузню» врятувала поперечина. «Металург» на 16-й хвилині вийшов вперед при грі в рівних складах: Мусіна вивели на побачення з голкіпером, і форвард грамотно розібрався в ситуації.

Тим не менш, «Витязь» не зменшував обертів і продовжив атакувати, раз за разом змушуючи голкіпера «Металурга» Владислава Подъяпольского виручати команду. На 30-й хвилині господарі все-таки домоглися свого, реалізувавши більшість — на добиванні спритнішим за всіх виявився Мусатов. Після цього новокузнецьку хокеїсти продовжили загрожувати воротам суперника. Але гра все ж проходила під диктовку «Витязя», гості розраховували на контратаки.

Сценарій матчу не змінився і в третьому періоді: «Витязь» всіляко намагався закинути другу шайбу, але підмосковним хокеїстам не вистачало завершення атак або заважала вражаюча гра голкіпера «Кузні» Подъяпольского. У підсумку команди не змогли виявити переможця в основний час. В овертаймі обом клубам не вдалося продемонструвати нічого зрозумілого, і доля матчу вирішувалася в серії буллітів, де точніше виявилася подільська команда.

«Витязь» в наступному матчі 28 серпня на своєму льоду прийме новосибірську «Сибір», а «Металург» в цей же день зіграє в Москві з «Динамо».