ХК «Динамо» (Москва) обіграв «Сибір» в першому матчі на «Арені Легенд»

Зустріч, що відбулася в середу на «Арені Легенд», завершилася з рахунком 4:3 (1:1, 2:1, 0:1, 1:0) на користь москвичів. «Динамо» проводило свій перший офіційний матч на «Арені Легенд», і вболівальники зустріли команду банером «Вчора — завод минулих років, сьогодні — будинок нових перемог».Хоккей. КХЛ. Матч Динамо (Москва) - СибирьХокеїсти московського «Динамо» в овертаймі добилися перемоги над новосибірської «Сибіром» у своєму першому матчі у восьмому сезоні КХЛ.

Зустріч, що відбулася в середу на «Арені Легенд», завершилася з рахунком 4:3 (1:1, 2:1, 0:1, 1:0) на користь москвичів. У складі переможців голами відзначилися Юусо Хиетанен (19-я хвилина), Максим Карпов (22), Ансель Галімов (30), Мартіньш Карсумс (62), а у гостей — Олег Губін (6), Олексій Копєйкін (27), Давид Улльстрем (44).

«Динамо» проводило свій перший офіційний матч на «Арені Легенд», і вболівальники зустріли команду банером «Вчора — завод минулих років, сьогодні — будинок нових перемог». Першу шайбу в КХЛ судилося закинути новосибірським хокеїстам — Максим Пустунів поборовся біля борту і віддав передачу на п’ятак Олегу Губину — 0:1. Динамівці зрівняли рахунок в кінці періоду, коли в більшості Юусо Хиетанен вразив ворота Олександра Салака.

На початку другого періоду новосибірці залишили неприкритим Карпова, який вразив порожній кут і вивів свою команду вперед. «Сибір» не стала затримуватися з відповіддю, і через п’ять хвилин Копєйкін зрівняв рахунок, завершивши відмінну комбінацію. В середині періоду по закінченні подвійного штрафу «Динамо» вийшло вперед після потужного кидка Галімова — 3:2. Ключовим моментом заключного відрізку гри стало пошкодження у воротаря динамівців Олександра Єременко, в якого в’їхав власний захисник Мет Робінсон, а через миті Улльстрем зрівняв рахунок.

Перемогу в овертаймі «Динамо» приніс Мартиньш Карсумс.

Наступний матч «Динамо» зіграє в п’ятницю вдома проти новокузнецького «Металурга», а «Сибір» в цей день зіграє в Подольську проти «Витязя».