ХК «Трактор» в серії буллітів обіграв «Автомобіліст» в матчі КХЛ

Зустріч в Челябінську завершилася з рахунком 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0). За «Трактор» гол забив Андрій Попов (44-я хвилина), у «Автомобіліста» відзначився Артем Гареєв (51). Вирішальний булліт на рахунку Мартіна Ружічки. Хоккеисты Трактора. Архивное фото Хокеїсти челябінського «Трактора» в серії булітів обіграли єкатеринбурзький «Автомобіліст» в матчі чемпіонату КХЛ.

Зустріч в Челябінську завершилася з рахунком 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0). За «Трактор» гол забив Андрій Попов (44-я хвилина), у «Автомобіліста» відзначився Артем Гареєв (51). Вирішальний булліт на рахунку Мартіна Ружічки.

У наступному матчі «Трактор» 28 серпня прийме ханти-мансийскую «Югру», а «Автомобіліст» на виїзді в той же день зустрінеться з нижнекамским «Нафтохіміком».