Хокеїсти «Адмірала» в гостях перемогли «Слован» у матчі чемпіонату КХЛ

Зустріч, що пройшла в Братиславі, завершилася з рахунком 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) на користь гостей, у складі яких шайби закинули Кирило Воронін (17-я хвилина), Олександр Кузнєцов (33-я) і Єгор Яковлєв (47-а), у господарів на 35-й відзначився Михайло Серсен. Хоккей на льду, архивное фото Владивостоцький «Адмірал» завдав поразки братиславскому «Словану» в гостьовому матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Зустріч, що пройшла в Братиславі, завершилася з рахунком 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) на користь гостей, у складі яких шайби закинули Кирило Воронін (17-я хвилина), Олександр Кузнєцов (33-я) і Єгор Яковлєв (47-а), у господарів на 35-й відзначився Михайло Серсен.

«Адмірал» в п’ятницю зіграє в гостях із загребським «Медвешчаком», «Слован» в цей же день прийме вдома хабаровський «Амур».