Хокеїсти «Амура» по буллітам обіграли «Медвешчак» в чемпіонаті КХЛ

Зустріч в Загребі завершився з рахунком 3:2 (0:0, 2:2, 0:0, 0:0, 1:0) на користь гостей, у складі яких забивали В’ячеслав Литовченко (32-я хвилина) і Тому Ванделль (36). У «Медвешчака» відзначилися Томіслав Заношки (23) і Томаш Мертл (24). Вирішальний булліт на рахунку Владислава Ушеніна. Игроки Амура, архивное фото Хокеїсти хабаровського «Амура» в серії булітів обіграли загребський «Медвешчак» в матчі чемпіонату КХЛ.

У наступному матчі «Амур» на виїзді зіграє з братиславським «Слованом», а «Медвешчак» прийме владивостоцький «Адмірал».