Магнитагорский «Металург» обіграв «Авангард» у матчі чемпіонату КХЛ

Зустріч в Омську у четвер завершилася перемогою гостей в овертаймі з рахунком 4:3. Вирішальний буліт виконав Даніс Заріпов. Хоккей на льду Хокеїсти магнітогорського «Металурга» по буллітам обіграли омський «Авангард» у матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Зустріч в Омську у четвер завершилася перемогою гостей в овертаймі з рахунком 4:3 (2:0, 0:2, 1:1, 0:0, 1:0). У складі переможців в основний час шайби закинули Ян Kovář (11-я хвилина), Сергій Мозякин (18) і Кріс Лі (50). Вирішальний буліт виконав Даніс Заріпов. У «Авангарду» відзначилися Ілля Зубів (21), Володимир Соботка (24) і Олександр Черніков (53).

«Авангард» у наступному матчі на виїзді 30 серпня зіграє з челябінським «Трактором», а «Металург» в цей же день прийме «Автомобіліст» з Єкатеринбурга.