Хокеїсти ЦСКА добилися впевненої перемоги над «Спартаком» у матчі КХЛ

Зустріч, що відбулася в четвер на льоду армійців, завершилася з рахунком 5:2 (2:1, 2:0, 1:1) на користь господарів. Наступний матч «Спартак» проведе в суботу вдома проти тольяттінської «Лади», а ЦСКА в цей же день зіграє в гостях проти «Йокерита». Хоккей на льду Хокеїсти московського ЦСКА добилися впевненої перемоги над столичним «Спартаком» у матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Зустріч, що відбулася в четвер на льоду армійців, завершилася з рахунком 5:2 (2:1, 2:0, 1:1) на користь господарів. Голами у складі переможців відзначилися Стефан Да Коста (3-я і 17-я хвилина), Дмитро Кугрышев (26), Джефф Плетт (38), Олександр Радулов (60), а у гостей — Чарльз Геноуэй (9), Кейсі Уэллмэн (59).

«Спартак» почав матч дуже невдало, в першій же зміні Ярослав Дибленко отримав дві хвилини штрафу, і це більшість реалізував француз Да Коста, який проводив свій перший матч в поточному сезоні. Гості поступово переводили гру в чужу зону і змогли скористатися подвійним вилученням у ЦСКА — Геноуэй точно кинув у дальній кут. В кінці періоду Да Коста виліз на «п’ятак», і шайба від конка Дибленко зайшла у ворота — 2:1.

У другому періоді армійці продовжували тиснути, а все вирішувала гра в нерівних складах. Кугрышев і Плетт довели справу до 4:1 після розіграшу більшості. У третьому періоді «Спартак» тільки й відбивався, але Євген Іванніков, замінив після четвертої шайби Атте Энгрена, залишив ворота в недоторканності. На останніх хвилинах Уэллмэн зміг відквитати одну шайбу. Армійці відновили рівновагу в три голи за 13 секунд до сирени, відзначився Радулов, закинувши шайбу у порожні ворота. Це було перше дербі між ЦСКА і «Спартаком» за останні півтора року.

Наступний матч «Спартак» проведе в суботу вдома проти тольяттінської «Лади», а ЦСКА в цей же день зіграє в гостях проти «Йокерита».