Резцова виграла бронзу у спринті на юніорському ЧС з літнього біатлону

9c5a058af85358515f59691aee0407dd

На чемпіонаті світу з літнього біатлону серед юніорів, що проходить у румунському місті Чейле Градіштє, росіянка Крістіна Резцова поступилася лише представницям України Анастасії Меркушиної і Юлії Журавок. Летний биатлон. Архивное фото Росіянка Крістіна Резцова завоювала бронзову медаль у спринтерській гонці на чемпіонаті світу з літнього біатлону серед юніорів, який проходить в Чейле Градіштє (Румунія).

У суботу Резцова, зробила один промах на вогневих рубежах, поступилася 42,9 секунди переможниці гонки українці Анастасії Меркушиної, яка подолала дистанцію 7,5 кілометра за 22 хвилини 26 секунд без єдиного промаху. Срібло дісталося ще одній представниці України Юлії Журавок (без промахів; +32,7).