Тренер: спринтер Шубєнков, ймовірно, пропустить зимовий ЧС-2016

Тренер російського спринтера Сергій Клєвцов заявив, що наступного літа спортсмену належить стартувати на чемпіонаті Європи, і на Олімпійських іграх, тому, найімовірніше, зимовий чемпіонат світу доведеться пропустити.Сергей Шубенков. АрхивРосійський спринтер Сергій Шубєнков, який став чемпіоном світу на дистанції 110 метрів з бар’єрами, найімовірніше, не буде виступати на чемпіонаті світу в приміщенні, який відбудеться в американському Портленді в березні 2016 року, повідомив особистий тренер спортсмена Сергій Клєвцов.

Шубєнков в п’ятницю виграв золото чемпіонату світу в Пекіні з національним рекордом 12,98 секунди. Другим став ямаєць Хенсл Парчмент (13,03), третім — олімпійський чемпіон і рекордсмен світу на цій дистанції американець Аріс Меррітт (13,04).

«Ідеальною підготовку до цьогорічного сезону назвати не можна, взагалі мислити такими категоріями неправильно. Ми, зокрема, при підготовці до цього сезону пропускали зиму, чого не робили раніше. А зараз знову постає питання, виступати на зимових змаганнях чи ні. Справа в тому, що наступного літа нам належить стартувати на чемпіонаті Європи, і на Олімпійських іграх, тому, найімовірніше, зимовий чемпіонат світу Сергій пропустить», — сказав Клєвцов журналістам.

Чемпіонат світу триватиме до 30 серпня. В активі збірної Росії на даний момент дві медалі — золото Шубенкова і срібло Дениса Кудрявцева в бігу на 400 метрів з бар’єрами.