ФК «Анжі» обіграв на виїзді московський «Спартак»

Рахунок на 27-й хвилині відкрив гравець «Анжи» Лоренцо Эбесилио, на 53-й спартаківець Дмитро Комбаров відновив рівновагу ударом з пенальті. На 86-й хвилині центральний захисник «Анжі» Олександр Жирів приніс своїй команді перемогу. Футбол. РФПЛ. Матч Спартак - Анжи Махачкалінський «Анжи» здобув першу перемогу в чемпіонаті Росії з футболу, обігравши на виїзді московський «Спартак» у 7-му турі.

Зустріч, що пройшла в суботу на «Відкриття Арені» в Москві, завершилася перемогою дагестанської команди з рахунком 2:1. Рахунок на 27-й хвилині відкрив гравець «Анжи» Лоренцо Эбесилио, на 53-й спартаківець Дмитро Комбаров відновив рівновагу ударом з пенальті. На 86-й хвилині центральний захисник «Анжі» Олександр Жирів приніс своїй команді перемогу.

«Спартак» провів матч активніше і гостріше. Двічі загрожував воротам екс-спартаківця Сергія Песьякова Юра Мовсісян, небезпечно включався у верхову боротьбу у штрафному Роман Широков, Квінсі Промес зі штрафного влучив у штангу, а потім господарі, що називається, «привезли» собі гол.

Спартаківський воротар Артем Ребров, вибиваючи м’яч, влучив у свого захисника Сердара Таски, від якого м’яч потрапив до форварда «Анжи» Угу Алмейда. Португалець став шукати кращу позицію для удару, і Ребров майже виправився, заблокувавши удар нападника, але Алмейда зорієнтувався і відпасував на Лоренцо Эбесилио, який вразив фактично порожні ворота.

У другому таймі форвард «червоно-білих» Зе Луїш потужно пробив головою з близької відстані, але Песьяков виявився на висоті. Незабаром Кирило Комбаров, увірвавшись в штрафну гостей, наткнувся на ногу Леонардо да Сілви, і Дмитро Комбаров реалізував пенальті. Останні 30 хвилин зустрічі спартаківці штурмували ворота суперника, але махачкалінци по-хокейному лягали під м’яч, як правило, невдало контратакували, але в самій кінцівці Жирів точно пробив головою після подачі кутового і приніс своїй команді першу перемогу в турнірі.

У «Анжі» стало 5 очок, він пішов з останнього місця у турнірній таблиці, у «Спартака» залишилося 13 балів.