ФК «Крила Рад» обіграв «Зеніт» в Санкт-Петербурзі в матчі РФПЛ

c8ff1ff8b0eefdec3f369335fc8aa5d8

Футбольний клуб зазнав другої поспіль домашньої поразки в чемпіонаті Росії. В активі «Зеніту» за підсумками 7 матчів 15 набраних очок, у «Крил» — 10 балів. Футбол. РФПЛ. Матч Зенит - Крылья Советов Футбольний клуб «Крила Рад» (Самара) на виїзді завдав несподівана поразка санкт-петербурзькому «Зеніту» в матчі 7-го туру чемпіонату Росії.

Матч, що пройшов у Санкт-Петербурзі на стадіоні «Петровський» в суботу, завершився впевненою перемогою гостей з рахунком 3:1.

Рахунок відкрив півзахисник італійського клубу Георгій Габулов, який відзначився на 17-й хвилині. На 49-й хвилині рахунок став рівним — м’яч у свої ворота відправив захисник гостей Жозе Надсон. А після цього форвард «Крил» Сергій Корніленко оформив дубль, забивши м’ячі на 52-й і 56-й хвилинах. На 61-й хвилині нападник «синьо-біло-блакитних» Халк не зумів реалізувати пенальті.

«Зеніт» зазнав другої поспіль домашньої поразки в чемпіонаті Росії. «Крила Рад» змогли перемогти петербурзький клуб вперше з квітня 2006 року.

В активі «Зеніту» за підсумками 7 матчів 15 набраних очок, у «Крил» — 10 балів.