Футболісти «Динамо» обіграли «Уфп» в матчі сьомого туру прем’єр-ліги

7f327f7940061ca2061a5e8d98847824

Футболісти московського «Динамо» в першому таймі контролювали хід гри, але це володіння полягало виключно в перекочування м’яча на своїй половині або в центрі без найменшого просування вперед. «Уфа» оборонялася всією командою. Футбол. РФПЛ. Матч Динамо - Уфа Футболісти московського «Динамо» добилися перемоги над «Уфою» в матчі сьомого туру чемпіонату Росії.

Зустріч, що пройшла в суботу на «Арені Хімки», завершилася перемогою «Динамо» з рахунком 2:0. Авторами голів стали Олексій Козлов (45-я хвилина) та Віталій Дяків (59, з пенальті).

У першому таймі футболісти «Динамо» контролювали хід гри, але це володіння полягало виключно в перекочування м’яча на своїй половині або в центрі без найменшого просування вперед. «Уфа» оборонялася всією командою. Плюс і без того високого темпу гри шкодили часті суддівські свистки.

Нечисленні уболівальники (5134 глядача згідно з протоколом зустрічі) ожили лише в доданий до першого тайму час, коли «Динамо» реалізувало свій єдиний гольовий момент: Олександр Ташаев через лівий фланг прорвався в штрафну, покотив м’яч низом на Олексія Іонова, який п’ятою скинув снаряд Козлова. Ніким не прикритий захисник «біло-блакитних» з десяти метрів розстріляв Давида Юрченко.

Друга 45-хвилинка розпочалася на більш високих швидкостях, проте зміст футболу залишало бажати кращого — на полі йшла одна боротьба. Територіальна перевага залишалася за господарями і на 59-й хвилині це вилилося у гол: Дяків був точний з пенальті після фолу на Юрію Жиркову. У час, що залишився «Динамо» впевнено контролювала хід зустрічі, а «Уфа» нічого створити не змогла.

«Біло-блакитні» після семи турів набрали 12 очок і ділять п’яту сходинку у турнірній таблиці з «Ростовом». «Уфа» з п’ятьма балами залишилася на 12-й сходинці, проте всі команди з зони вильоту мають на гру в запасі. У восьмому турі «Динамо» 12 вересня на виїзді зіграє з «Краснодаром», а «Уфа» в цей же день прийме єкатеринбурзький «Урал».