Футболісти «Локомотива» перемогли «Краснодар» у сьомому турі ЧР

Залізничники здобули вольову перемогу на клубом з Краснодара, відігравшись з рахунку 0:1. Точними ударами Байе Умара Ниассе і Алана Касаєва господарі відповіли на гол Федора Смолова.Футболисты Локомотива. Архивное фотоФутболісти московського «Локомотива» обіграли «Краснодар» в домашньому матчі сьомого туру чемпіонату Росії.

Зустріч, що відбулася в неділю на стадіоні «Локомотив» в Черкізово, завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів. На гол Федора Смолова (11-я хвилина) у гостей залізничники відповіли точними ударами Байе Умара Ниассе (18) і Алана Касаєва (56).

Перші десять хвилин матчу пройшли за ігрової переваги «Локомотива», але рахунок у грі відкрив «Краснодар» — на 11-й хвилині форвард гостей Федір Смолов безперешкодно пройшов майже все поле і пробив з-за меж штрафного майданчика у дальній кут. Вже через сім хвилин «Локомотиву» вдалося відігратися — Байе Умар Ниассе увійшов в штрафну «Краснодара», впав в протиборстві з суперником, але в падінні встиг штовхнути м’яч у бік воріт гостей. Воротар краснодарців Андрій Дикань пропустив м’яч крізь руки, і той закотився в сітку.

До кінця першого тайму команди не створили багато моментів, але боротьба на полі була серйозною і деколи грубої — арбітр Сергій Іванов за стартові 45 хвилин гри показав футболістам «Локомотива» і «Краснодара» п’ять жовтих карток. На перерву суперники вирушили за рахунку 1:1.

На 56-й хвилині господарі вийшли вперед — Дмитро Тарасов пробив у падінні через себе, і м’яч потрапив точно в штангу, але атака «Локомотива» продовжилася, удар Ниассе Дикань відбив, а на добиванні головою точно зіграв Алан Касаєв — 2:1 на користь залізничників. «Локомотив» незабаром міг збільшити перевагу, однак Іванов скасував гол, забитий Олександром Самедовым, так як Ниассе перед цим сфолив на Диканеві. «Локомотив» контролював гру в час, що залишився до фінального свистка час, а «Краснодар» в основному оборонявся. На 87-й хвилині у господарів поля був ще один шанс забити третій гол, але атака за участю Майкона і Самедова була безрезультатною.

«Локомотив», поки не знає поразок у цьому чемпіонаті, набрав 17 очок і розташувався на другій сходинці, на один бал відстаючи від лідируючого московського ЦСКА, у якого є матч в запасі. «Краснодар» з 9 балами посідає восьме місце.