«Реал» розгромив «Бетіс» в чемпіонаті Іспанії

Матч, що пройшов у суботу в іспанській столиці, завершився з рахунком 5:0 на користь господарів. Дублями відзначилися Гарет Бейл і Хамес Родрігес. Матч Реал Мадрид - Бетис чемпионата Испании «Реал» здобув розгромну перемогу над «Бетісом» в матчі другого туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Матч, що пройшов у суботу в Мадриді, закінчився з рахунком 5:0 на користь господарів. По дублю у складі переможців оформили Гарет Бейл (2-а, 89-а хвилини) і Хамес Родрігес (39-а, 50-а). Ще один м’яч забив Карім Бензема (47-ма). На 61-й хвилині гравець «Бетіса» Рубен Кастро не зміг реалізувати пенальті.

«Реал» наступний матч проведе 12 вересня в гостях з «Еспаньолом». «Бетіс» цього ж дня прийматиме «Реал Сосьєдад».