Велогонщик Tinkoff-Saxo Саган зійшов з «Вуельти»

5b0c9c4b48112c0cb3a0b1daf19a53d8

За кілька кілометрів до фінішу 8-го етапу «Вуельти» велогонщик Tinkoff-Saxo словак Петер Саган зіткнувся з мотоциклістом, впав і отримав кілька ударів. Він зумів фінішувати, але з-за травм вирішив знятися з перегонів. Гонщик российской шоссейной велокоманды Тинькофф-Саксо Петер Саган. Архивное фото Велогонщик Tinkoff-Saxo словак Петер Саган зійшов з «Вуельти» з-за травм, отриманих в результаті зіткнення з мотоциклістом на восьмому етапі гонки, повідомляється на офіційному сайті російської команди.

Інцидент стався за кілька кілометрів до фінішу 8-го етапу «Вуельти». На швидкості понад 50 км/год Саган впав і отримав кілька ударів, але зумів фінішувати, хоча і зі значним відставанням від суперників.

«У Сагана опіки першого і другого ступеня від стегна до гомілки на лівій нозі. Також у нього забій лівого передпліччя з внутрішньом’язової гематомою. Лікар команди разом зі спортивними директорами вирішив, що Саган не зможе продовжувати гонку з-за травм. Найближчим часом він повернеться додому», — йдеться в заяві команди.

Саган емоційно відреагував на подію, завдав удару по велосипеду, накричав на мотоцикліста. Словака покарали за погрози і завдану іміджу велоспорту шкоди. У результаті він був оштрафований на 300 швейцарських франків (312 доларів). Tinkoff-Saxo оголосила, що розгляне можливість подати до суду на винуватців інциденту з падінням Сагана.

Словак раніше очолював спринтерський заліку «Вуельти» і виграв один з етапів гонки.