Збірна Кенії перемогла в медальному заліку чемпіонату світу в Пекіні

b5514e9a0209ebb3f293bf42ef7863a3

Збірна Кенії на чемпіонаті світу 2015 року в Пекіні завоювала 7 золотих медалей, як і команда Ямайки, але здобула перемогу в заліку завдяки більшій кількості срібних нагород — 6 проти 2. Символ чемпионата мира по легкой атлетике в Пекине Збірна Кенії перемогла в медальному заліку чемпіонату світу з легкої атлетики 2015 року, який у неділю завершився в Пекіні.

Збірна Кенії завоювала 7 золотих медалей, як і команда Ямайки, але здобула перемогу в заліку завдяки більшій кількості срібних нагород — 6 проти 2. У обох збірних також по 3 бронзи. Трійку кращих замкнули американці (6-6-6).

Збірна Росії взяла на світовій першості в Пекіні 4 нагороди (2 золота, по одному сріблу і бронзі) і зайняла дев’яте місце в медальному заліку. Золото команді принесли Сергій Шубєнков в бігу на 110 метрів з бар’єрами, Марія Кучіна в стрибках у висоту, де Анна Чічерова була третьою, і Денис Кудрявцев взяв срібло в бігу на 400 метрів з бар’єрами.