ЦСКА обіграв «Кубань» в гостьовому матчі сьомого туру чемпіонату Росії

540b0bbc0abd6ea71847ec4752bf31a2

Єдиний м’яч на 88-й хвилині забив Кирило Набабкін. На 51-й хвилині не реалізував пенальті хавбек армійців Бібрас Натхо, а на 90-й хвилині захисник «Кубані» Лоренсо Мельгарехо. Футбол. РФПЛ. Матч Кубань - ЦСКА Футболісти московського ЦСКА перемогли краснодарську «Кубань» в гостьовому матчі сьомого туру чемпіонату Росії.

Зустріч, що відбулася в неділю в Краснодарі, завершилася з рахунком 1:0 на користь ЦСКА, який здобув сьому перемогу поспіль у чемпіонаті Росії. Єдиний м’яч на 88-й хвилині забив Кирило Набабкін. На 51-й хвилині не реалізував пенальті хавбек армійців Бібрас Натхо, а на 90-й хвилині захисник «Кубані» Лоренсо Мельгарехо.

Стартова десятихвилинка залишилася за «Кубанню», яка намагалася придушити гостей пресингом і грою на високих швидкостях. Спочатку господарям це вдавалося, але ніяк не виходило довести атаки до прицільного удару. Поступово армійці вирівняли гру і на 24-й хвилині цілком могли відкрити рахунок. Бібрас Натхо майстерно виконав штрафний удар, закрутивши м’яч у кут воріт, однак воротар «Кубані» Олександр Беленов, витягнувшись у струнку, врятував свою команду.

Краснодарці відповіли небезпечним моментом у виконанні Мельгарехо. Парагваєць на краю штрафного ЦСКА накрутив двох захисників гостей, але завершити атаку точним ударом не зміг — м’яч пройшов поруч зі штангою. Другий тайм розпочався з натиску москвичів, які в результаті заробили пенальті. До «точки» підійшов Натхо і втратив вірний шанс для взяття воріт — м’яч після його удару пройшов над поперечиною. Армійці не зупинялися і продовжували «обстріл» воріт краснодарців.

Ось вже Зоран Тошич потужно пробив здалеку, проте влучив у каркас воріт. «Жовто-зелені» відбивалися великими силами і вже сподівалися лише на рідкісні контратаки, в одній з яких ЦСКА врятував Ігор Акінфєєв, який відбив удар Мельгарехо з близької відстані. На 80-й хвилині Василь Березуцький міг вивести армійців вперед, але, пробивши здалеку, влучив у штангу. У підсумку гостям вдалося домогтися свого — Набабкін реалізував вихід один на один. «Кубань» могла зрівняти рахунок, але на 90-й хвилині Мельгарехо не переграв Акінфєєва з «точки», а в наступній атаці гол кубанців був відмінений через положення поза грою.

ЦСКА з 21 очком продовжує лідирувати в турнірній таблиці, а «Кубань» з 3 балами посідає останню, шістнадцяту сходинку. У наступному турі «Кубань» зіграє в гостях з пермським «Амкаром», а ЦСКА прийме петербурзький «Зеніт».