Кононов: ФК «Краснодар» грав з «Локомотивом» на рівних

Футболісти «Краснодара» досить непогано відіграли за винятком першого відрізка, коли 11 хвилин не могли толком вийти з відбору, заявив головний тренер краснодарців Олег Кононов. Главный тренер Краснодара Олег Кононов. Архивное фото «Краснодар» на рівних грав з московським «Локомотивом» у матчі сьомого туру чемпіонату Росії з футболу, незважаючи на програш, заявив головний тренер краснодарців Олег Кононов.

Матч, що пройшов в неділю в Черкізово, завершився з рахунком 2:1 на користь «Локомотива».

«При всіх обставинах, я вважаю, що ми відіграли досить непогано, за винятком першого відрізка, коли 11 хвилин не могли толком вийти з відбору. Один раз вийшли, і Федір Смолов забив гол. Надалі ми грали на рівних з «Локомотивом». У кінцівці ми, звичайно, ризикував. У нас були моменти, коли ми могли зрівняти рахунок, але, на жаль, ми не зробили цього», — сказав Кононов журналістам.