Російські плавці виграли три золота в останній день юніорського ЧС

3493ef8bae968f85a5bc994de28419da

У заключний день чемпіонату світу з плавання серед юніорів збірна Росії виграла три нагороди. Всього в медальному заліку РФ зайняла друге місце, завоювавши 21 медаль — 7 золотих, 4 срібних і 10 бронзових. Бассейн. Архивное фото Збірна Росії з плавання виграла три нагороди вищої гідності у заключний день чемпіонату світу серед юніорів, який проходив у Сінгапурі.

У неділю перемог здобули чоловіча та жіноча команди в естафетах 4 по 100 метрів комплексним плаванням, причому в обох випадках — з юниорскими світовими рекордами. У чоловічій естафеті Роман Ларін, Антон Чупков, Данило Пахомов і Владислав Козлов показали результат 3 хвилини 36,44 секунди. Росіянки Ірина Приходько, Марія Асташкіна, Поліна Єгорова і Марія Каменєва подолали дистанцію за 4 хвилини 1,05 секунди.

Ще одне золото Каменєва принесла збірній Росії на 50-метрівці вільним стилем, її час — 25,12 секунди.

Також у неділю срібні медалі завоювали Асташкіна (200 метрів брасом) і Пахомов (200 метрів батерфляєм), Аріна Опенышева (200 метрів вільним стилем), бронзу — Софія Андрєєва (200 метрів брасом).

У медальному заліку збірна Росії зайняла друге місце, завоювавши 21 медаль — 7 золотих, 4 срібних і 10 бронзових. Перемогу в заліку здобула збірна Австралії, в активі яких 9 нагород вищої проби.