«Спортинг» обіграв «Академіку» в чемпіонаті Португалії

6fc7d4efc6e296f5597ff01a8095887a

Зустріч в неділю завершилася перемогою «Спортінгу» з рахунком 3:1. «Спортинг» з 7 очками ділить 1-е місце в чемпіонаті з «Порту» і «Арокой».Футболисты Спортинга в матче против команды Академика в чемпионате Португалии по футболуФутболісти «Спортінга» на виїзді обіграли «Академіку» у матчі 3-го туру чемпіонату Португалії.

Зустріч в неділю завершилася перемогою «Спортінгу» з рахунком 3:1. У складі переможців забили Карлуш Мане (6-я хвилина), Іслам Слимани (24) і Альберто Аквілані (83, з пенальті). У «Академіки» відзначився Рабіола (з пенальті). На 82-й хвилині з поля був вилучений гравець «Академіки» Фернанду Алешандре.

«Спортинг» з 7 очками ділить 1-е місце в чемпіонаті з «Порту» і «Арокой». Португальці — суперник московського «Локомотива» по груповому етапу Ліги Європи (команди зіграють 17 вересня в Лісабоні і 26 листопада в Москві).