Хокеїсти московського «Динамо» розгромили «Амур» в матчі КХЛ

Шайбами у складі переможців відзначилися Максим Карпов (4-я хвилина), Мет Робінсон (13), Костянтин Глазачев (16), Олексій Цвєтков (22), Костянтин Волков (30), Каспарс Даугавиньш (34) і Денис Кокарєв (40). Хоккей. КХЛ. Матч Динамо (Москва) - Амур Хокеїсти московського «Динамо» завдали поразки хабаровському «Амуру» у домашньому матчі чемпіонату КХЛ.

Зустріч, що пройшла в неділю в Москві, завершилася перемогою господарів з рахунком 7:2 (3:0, 4:1, 0:1). Шайбами у складі переможців відзначилися Максим Карпов (4-я хвилина), Мет Робінсон (13), Костянтин Глазачев (16), Олексій Цвєтков (22), Костянтин Волков (30), Каспарс Даугавиньш (34) і Денис Кокарєв (40). У гостей голи на рахунку В’ячеслава Литовченко (36) і Костянтина Соколова (54).

У наступному турі «біло-блакитні» зіграють вдома проти владивостоцького «Адмірала» 1 вересня, а хабаровчане в цей же день зустрінуться з «Витязем» у Подольську.