Хокеїсти «Сибіру» програли «Медвешчаку» в матчі чемпіонату КХЛ

26e3540b9ec328eceb83bea99f9111b0

Зустріч завершилася з рахунком 4:2 (2:0, 1:2, 1:0) на користь господарів льоду, у яких забили Майк Глумак (11-я хвилина), Саймон Гайсберс (12), Джеффрі Кинрейд (33) і Патрік Бьоркстранд (46). Хоккей на льду Хокеїсти новосибірської «Сибіру» програли загребському «Медвешчаку» в матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Зустріч в Загребі завершився з рахунком 4:2 (2:0, 1:2, 1:0) на користь господарів льоду, у яких забили Майк Глумак (11-я хвилина), Саймон Гайсберс (12), Джеффрі Кинрейд (33) і Патрік Бьоркстранд (46). У «Сибіру» закинутими шайбами відзначилися Давид Улльстрем (34) і Максим Пустунів (35).

У наступному матчі «Медвешчак» прийме новокузнецький «Металург» 1 вересня, а «Сибір» в той же день на виїзді зіграє з братиславським «Слованом».